tel: 68 326 39 17

kom: 781 986 906

al. Zjednoczenia 92

65-001 Zielona Góra

Pon – Pt: 8:00-17:00

Sobota: 9:00-13:00

O FIRMIE

Witamy na stronie zielonogórskiego zakładu szklarskiego KACPER.

Nasza firma zajmuje się wszelkimi usługami szklarskim, z którymi mogą się Państwo zapoznać w zakładce „Oferta” oraz „Produkty„.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży szklarskiej na terenie Zielonej Góry i okolic. Od 1990r. staramy się sprostać potrzebą każdego klienta, poszerzając stale nasz asortyment usług.

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że staliśmy się firmą rzetelną i godną zaufania. Zapewniamy fachowe doradztwo, ekspresową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny.

Zakład szklarski znajduje się w Zielonej Górze przy al. Zjednoczenia 92.
Godziny otwarcia od poniedziałku-piatku od 8-17 , w sobotę od 9-13. 

Nasza oferta: LUSTRA SZKŁO BEZPIECZNE VSG SZKŁO LACOBEL LAKIEROWANE SZKŁO LACOMAT MATOWE SZKŁO ZBROJONE SZKŁO ORNAMENTOWE

Świadczymy kompleksowe usługi szklarskie na terenie Zielonej Góry i okolic na zlecenie klienta indywidualnego i biznesowego. Jesteśmy zespołem doświadczonych szklarzy posiadających wysokie kwalifikacje, umiejętności i fachową wiedzę, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom.

Oferujemy Państwu lustra z montażem na każdy wymiar, lustra łazienkowe, pokojowe, garderoby. Lustra są elementem życia codziennego, w każdym domu.

Jeżeli potrzebują Państwo rzetelnej i fachowej firmy, która w krótkim terminie oraz przystępnej cenie wykona lustro prosimy o kontakt. Nasz dyżurujący pracownik skontaktuje się z Państwem. 

1 lat
doświadczenia

Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży szklarskiej na terenie Zielonej Góry i okolic. Od 1990r. staramy się sprostać potrzeba każdego klienta, poszerzając stale nasz asortyment usług.

1 %
zadowolenia

Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że staliśmy się firmą rzetelną i godną zaufania. Zapewniamy fachowe doradztwo, ekspresową realizację zleceń oraz konkurencyjne ceny.

+ 1
produktów

Posiadamy w ofercie szeroką gamę produktów takich jak: lustra, szkło bezpieczne VSG, szkło Lacobel lakierowane, szkło Lacomat matowe, szkło zbrojone, szkło ornamentowe

SZYBKA WYCENA I REALIZACJA
Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas a my zajmiemy się resztą.
Przygotujemy dopasowaną ofertę do Twoich potrzeb.