tel: 68 326 39 17

kom: 781 986 906

al. Zjednoczenia 92

65-001 Zielona Góra

Pon – Pt: 8:00-17:00

Sobota: 9:00-13:00

szkło lacomat matowe

Składa się z tafli przezroczystego szkła Float pokrytej z jednej strony lakierem wysokiej jakości. Lakier jest nakładany na specjalnie
wyselekcjonowane, duże tafle szkła w sposób zapewniający regularną i gładką warstwę. Powierzchnia szkła jest specjalnie zaimpregnowana w celu zapewnienia optymalnego przylegania lakieru. 

Lacomat jest neutralnym, matowanym i przezroczystym szkłem podobnym do szkieł piaskowanych i trawionych kwasem. Lacomat, jest to poprostu szklo z jednej strony pomalowane lakierem w tym przypadku dajacy efekt matowanej-satynowanej szyby. 

Oryginalność szkła Lacomat polega na tym, że można je wkomponować w każdą dekorację. Charakteryzuje się gładką i jednolitą powierzchnią odporną na zabrudzenia i doskonałą do malowania. Jest doskonałym substytutem konwencjonalnego szkła piaskowanego lub matowanego kwasem ze względu na jego długotrwałość i konkurencyjność cenową.

Zastosowanie szkła matowego Lacomat:
Lacomat jest szkłem do wielu zastosowań wewnętrznych ,gdzie obie strony szkła są widzialne. Daje także możliwość oglądania
przeszklonych obiektów dzięki temu,że szkło jest przezroczyste. Doskonałym przeznaczeniem szkła są: kuchnie, łazienki, modne
meble i szyby zespolone. Szklane drzwi, rozsuwane i nie rozsuwane drzwi, współczesne meble, szafki, półki, szafy na książki, przepierzenia.

Zalety szkła matowego Lacomat
Szkło jest trwałym produktem. Proces produkcyjny Lacomatu gwarantuje stabilność warstwy lakierowanej i jej trwałość na
długi czas. Lacomat jest szkłem odpornym na zaplamienia i zadrapania od strony lakierowanej. Jest także odporne na chemiczne substancje czyszczące, produkty na bazie alkoholi i rozpuszczalniki. Dostępny w niezliczonej ilości kształtów dzięki czemu może być stosowany w wielu aplikacjach. W przeciwieństwie do szkieł piaskowanych na szkle Lacomat nie pozostają ślady odcisków palców. Hartowanie i klejenie nie jest możliwe. 

Potrzebujesz szybkiej wyceny?
Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas a my zajmiemy się resztą.
Przygotujemy dopasowaną ofertę do Twoich potrzeb.